מכונות קפה

בשנים האחרונות משתמשים יותר ויותר במכונות קפה שיודעות לעשות קפה טוב זמן מאוד קצר. מכונות קפה היו המון שנים אבל הקפסולות כבשו את עולם הקפה במיוחד אחרי שנספרסו התחילה לייצר מכונות קפה זולות יחסית והקפסולות שלהם מביאים לנו קפה איכותי במיוחד

מכונת אספרסו

מכונת אספרסו, זה בין החידושים האחרונים להכנת משקה הקפה ומקורו בשנת 1822, עם המכונה האספרסו הראשונה המאוד פרימיטיבית בצרפת. האיטלקים שודרגו את המכונה עם קצת מזלות והפכו לראשונים שיצרו אותה. אספרסו הפך לחלק אינטגראלי של החיים והתרבות האיטלקית, והיום יש מעל 200,000 אספרסו ברים באיטליה.
היום, הקפה הוא חלק ענקי של התעשייה העולמית, אשר מועסקים יותר מ – 20 מיליון אנשים ונמצאת במקום השני, אחרי תעשיית הנפט. עם מעל 400 מיליארד כוסות קפה בשנה, קפה הוא המשקה הפופולארי ביותר בעולם. אם אתה יכול לתאר לעצמך, רק בברזיל, יותר מ-5 מיליון אנשים מועסקים בטיפוח וקציר של מעל 3 מיליארד שיחי קפה.

מכונת קפה

מה היא מכונות קפה אוטומטיות? אם הייתי צריך לנסח את ההגדרה של הקפה, הייתי אומר “הקפה הוא מים עם טעם טוב של פולי קפה. אז מכונת קפה הוא מכשיר המוציא את תמציות הטעמים של קפה למים. ליתר דיוק, אנו מזכירים שיש מחלוקת קטנה על המכשירים שיכולים לעבוד כמו מכונת קפה. חוזרים אל הקפה, ורואים שיש קהילה גדולה של מכורים לקפה המפרידים בין שני המושגים של קפה אספרסו ולא קפה אספרסו. פרט קטן זה עושה את ההחלטה הרבה יותר קלה, וגם כאשר אנו מדברים על מכונות קפה, עדיף להתייחס למכונות קפה אספרסו ולמכונת קפה לא אספרסו. המכונה פשוט להפעלה ולא צריך מורה פרטי כדי להעפיל ואתה ולעשות קפה טוב.
קיימים מספר סוגים של מכונות קפה: מכונת קפה המסורתי ידני, פופולארי במשך שנים רבות. קפה פילטר הוא מופק על ידי מכונת הקפה הפופולארי ביותר, ונמצא כמעט בכל מטבח, משום שהם קלות לשימוש ומספקים קפה ארומאטי מאוד. לסוגי מכונות קפה, ממבט ראשון משרתות אותה מטרה: להפיק את משקה הקפה והתהליכים שבאמצעותם מפיקים אותו דומים זה לזה. אבל האמת היא שאפילו את ההבדל הקטן בהכנת קפה הבדל גדול במונחים של טעם וארומה בכל אחד מהם.